Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsme oslavili příchod Nového roku...

1. 1. 2007

Jak jsme slavili...

Jak už jsem v předchozím příspěvku uvedla, že jsem ještě nevěděla, jak oslavím příchod Nového roku, tak musím říct, že se nakonec oslava povedla. Pokud teď čekáš s čím velkolepým přijdu, tak se vrať hezky zpět na zem ;-).

Jak už jsem naznačila, celý víkend jsem strávila s tím nejlepším človíčkem - s mým přítelem. Začátkem Silvestrovského večera pro nás bylo shlédnutí několika zábavných vysílání v televizi. Před jedenáctou hodinou jsme si trošičku s předstihem připili na Nový rok a vydali jsem se vyhledat nějaké pěkné místo s co nejlepším výhledem na celou Prahu. Nakonec jsme své "ideální" místo našli na Vyšehradě. Je pravda, že tu byla spousta lidí, ale o to větší tam byla zábava ;-). Pojistili jsme si dobrý výhled tím, že jsme si zabrali jednu lavičku, ze které jsem si po odbytí půlnoci udělali "rozhlednu" na osvětlené centrum města. Potom, co jsme si dali svůj druhý symbolický přípitek, jsme sledovali jakou krásu pro nás připravili obyvatelé města pražského. Tolik krásných barev a tvarů, které byly k vidění... Prostě nádhera. Jen se nám tajil dech při pohledu na to, co všechno dokáže člověk stvořit pro svou vlastní zábavu. Jenže jisté osoby to trošku s tou zábavou přehnali a jak se dá předpokládat začali slavit - pít - ještě dříve, než by bylo zdrávo a tak jsem se raději odebrali do tepla našeho domova, kde na nás již čekalo několik textových zpráv od našich blízkých, kteří nám chtěli popřát všechno nejlepší do Nového roku. Pak už jsme jen zaplnili žaludek něčím k snědku a odebrali jsme se ke spánku.

Musím říct, že letošní Silvestr jsem strávila jinak než předtím. Předtím jsem byla vždy v kruhu rodinném a po půlnoci jsme s tatínkem absolvovali procházku pod otevřeným nebem, na kterém se rozprostírala směsice barev, kterou tvořil silvestrovský ohňostroj. Letos to bylo o něčem jiném. Ne je proto, že už jsem se nenacházela v teple svého rodného domova, ale v teple domova "cizího"(nevím jak to napsat jinak... cizí pro mě není a ani nechci, aby pro mě cizí byl, ale není to prozatím můj opravdový domov, je to jen místo, kam z části patřím a patřím tam ráda), ale také proto, že jsem už nebyla se svou milovanou rodinou, ale se svým přítelem. Jsem ráda, že jsem mohla takto Silvestr strávit. Byl úžasný a ráda na něj budu vzpomínat jako na spoustu dalších úžasných událostí, které jsem zažila.

Mám pocit, že postupem času získávám jiný pohled na svět. Určitě je to tím, že má člověk tendenci k vývoji, jak po stránce fyzické, tak po stránce psychické. Vývoj po stránce psychické vnímám poslední dobou docela intenzivně. Nevím proč tomu tak je, ale děje se to. Ale to už je trošku jiné téma. O tom zase někdy jindy ;-).

Ještě se vrátím k tématu "Silvestr". Už jednou jsem se zmiňovala o novorčních předsevzetích. Překvapivě, k mému negativnímu postoji k předsevzetím, jsem si nakonec jedno dala... Jedno obsáhlejší. Jedno, doufejme, splnitelné. Letošní rok chci něco dokázat. Chci na sobě zapracovat a opravdu se posunout dopředu. Chci se věnovat studiu a v příštím školním roce úspěšně odmaturovat. Letos uzavřu kapitolu squashe a otevřu kapitolu studijní. Nebude to lehké, ale snad to zvládnu bez problému. Ráda bych se věnovala trochu více svému osobnímu životu, a tím myslím svou rodinu a svého přítele. Moc si přeji, aby to v obou částech mého života fungovalo na výbornou. V té první části, kterou je rodina, jsem za uplynulý rok zaznamenala spoustu nedostatků z mé strany a chci to alespoň trochu dohnat. V té druhé části, kterou tvoří můj přítel, si myslím, že žádné nedostaky nejsou, dokonce naopak a proto se budu jen snažit udržet vše na stejné úrovni a pokud to bude možné, tak úroveň spokojenosti zvyšovat. Takže shrnuto a podtrženo - chci se dobře vzdělat a připravit do svého nového života, který nastane po škole a rozdat trošku více lásky mým blízkým.

Celý příspěvek bych ráda uzavřela dvěmi větami z mého oblíbeného filmu "Román pro ženy", kterou prohlásila Zuzana Kanóczová v roli Laury: "Mám vás ráda... Oba.". Já bych tyto dvě věty jen trošku pozměnila: "Mám vás ráda... Všechny.". ;-)

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář