Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přichází rok 2007

29. 12. 2006

Rok 2006 končí. Co jsem všechno zažila a na co ráda vzpomínám?

Tak jsem se nakonec dočkali. Rok 2006 máme za sebou. A co se vlastně všechno stalo? Z mých matných vzpomínek dokážu dát dohromady snad pár věcí, které pro mě byly asi ty nejdůležitější...

Začátkem roku jsem měla trošku problémy se školou, ale nakonec vše dopadlo dobře a pololetí se vydařilo. Druhé pololetí bylo náročnější, ale důležité je, že jsem prošla do dalšího ročníku :-).

Koncem února jsem si pěkně užila 3-denní kurz jízdy na snowboardu v Liberci s mým kamarádem Honzíkem.

Ve squashi se mi moc nedařilo, ale zas až tak špatné to také nebylo. Velmi mile mě překvapili, když mi nabídli tréninky ve Squashové akademii Honzy Koukala. Ze začátku to vypadalo dost slibně, ale tak nějak se ta "slibně vypadající" akademie koncem sezony rozpadla, takže zase nic. No a co mi akademie přinesla? Kromě několika skvělých tréninků, které mě nesmírně bavily, mi přinesla mého přítele Miloše, se kterým jsem již 7 měsíců. Přesněji 20.12 to bylo 7 měsíců :-). Prožila jsem s ním to nejlepší léto, které jsem doposud zažila. Prostě nádhera!

Během prázdnin jsme si s maminkou, bráškou a jeho přítelkyní udělali dovolenou na severu ČR na ranči Malevil. Musím říct, že ze začátku mě to tam moc nebavilo, protože bylo ošklivé počasí a tak nějak se mi vůbec nic nechtělo dělat. Říkala jsem si, jestli by nebylo lepší být doma... Nakonec mě to tam bavit začalo v momentě, kdy jsem si zaplatila výcvik na koni. Trénovala mě hrozně sympatická holka Adélka. Jezdila jsem na miloučkém koníkovi Adince. Moc mě to bavilo.

No a pak nastal začátek školního roku. Během několika dní jsem zjistila, že vůbec nic nestíhám a nechápala jsem, jak jsem minulý školní rok mohla mít tolik volného času. Nastal nekonečný koloběh událostí - škola, učení, squash - a to se opakovalo 5 dní v týdnu. Děs. Víkendy jsem věnovala squashi a Milošovi. Mám pocit, že tento koloběh se zastavil teprve v době Vánoc. Jsem ráda, že si alespoň trochu mohu odpočinout, i když vím, že to za pár dní začne celé znovu.

A teď přemýšlím, jak co nejlépe strávit Silvestra a Nový rok. Vím jistě, že těchto pár dní strávím s tím nejúžasnějším človíčkem pod sluncem. S Milošem. Tak jen doufám, že bude pěkné počasí, abychom se mohli vydat na nějakou tu večerní procházku.

Věřím, že i tobě se ten Nový rok vydaří a bude lepší než rok 2006, který už máme za sebou. A rozhodně si nekaž náladu nějakým nesmyslným předsevzetím. Stejně to nikdo nedodržuje ;-). Tak si to pěkně užij a moc nepij :-)!

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mno hele

(Honzík, 2. 1. 2007 0:02)

Představ si, jel jsem takhle jednou metrem, z Kobylis a sednul jsem si na trojku, že jo a na proti měn seděla holka, tak kolem 19. No řekl bych, že to byla ta Anička ze snb, nejsem si jistej, ale tak na 90% jo... Očividně mě teda nepoznala, nebo možná ano, já nevim :-D Bylo to divný...