Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nestíhám... Chci vrátit čas...

21. 11. 2006

Nestíhám...

Stává se ti taky, že máš pocit, že vůbec nic nestíháš? Mě ano. Poslední dobou mám pocit, že bych potřebovala mít dvojnásobek času, který teď mám, abych stihla vše, co je potřeba. Neustálý kolotoč učení a tréninků mě vcelku vysiluje. Ráno brzy vstávám, jdu do školy, odkud se vracím v půl páté večer. Následovně chvátám se sešitem na fyziku na squashový kurt, kde strávím nejméně 2 hodiny. Domů pak dorazím úplně hotová a pro změnu zasednu k domácím úkolům. S těmi skončím o půl dvanácté a pár minut poté zakopnu o postel a do rána mě z ní už nikdo nevytáhne.

Abych pravdu řekla, se svými kamarády se vídám poslední dobou velmi málo, lépe řečeno, skoro vůbec. O tom, kolik mi zbývá času na mého přítele raději nemluvě... Ještě, že je alespoň ten víkend, o kterém můžeme být spolu, když zrovna není nějaký ten turnaj.

Už aby byly prázdniny... Ale budou mi vlastně k něčemu? Mám pocit, že asi ne, protože své vysněné volno obětuji pro věci, které jsou nutné zařídit.

Přála bych se vrátit čas tak o tři roky nazpět, kdy mě trápilo jen to, že ještě nemám hotový domácí úkol z matematiky a že jsem neviděla svůj oblíbený televizní seriál.

Taky si někdy přeješ vrátit čas?

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No, tak... :))

(Alan, 8. 12. 2006 22:56)

Taky se snažím dělat, co můžu. Třeba se mi to časem nějak zúročí. Někdy lezu po 4. Ještě, že jsem mladej, takže něco vydržím....Tak, VYDRŽ, to zvládneš a po čase se tomu budeš jen smát (a pak se budeš válet u toho bazénu se šampáněm v ruce) !!