Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj iPod

23. 5. 2007

Jak nám to spolu klape?

Kdybych měla hodnotit iPod jako výrobek, musím firmu Apple velmi pochválit. Nemá jedinou chybu. Spousta lidí už má toho "svého iPoda" a slýchám od nich jen samou chválu. Do té doby, než jsem okusila kouzlo přehrávaných písniček na mp3 přehrávači Apple iPod Nano 2.generace, neveřila jsem jim, těm iPodářům :-).

Před několika týdny mi přišel. Ležel v malé průhledné a velmi elegantně vzhlížející krabičce. Trošku jsem se zapotila, než jsem přišla na to, jak se ke svému novému mazlíčkovi dostat, ale nakonec se zadařilo a já již držela tu nádhernou pidi-věcičku v ruce. Uchvátila mě jeho lehkost a tenkost. Je prostě úžasný.

Jen kdybych věděla, co mě všechno ještě čeká... Druhý den, když jsem přesunula své oblíbené písničky do mp3 a už jsem se těšila, jak si je přehraji, jsem zjistila, že mi chrastí levé sluchátko. To mě mírně vytočilo, takže jsem se rozhodla kontaktovat Český servis, který mi sliboval, že mi sluchátka vymění za nová. Vážila jsem proto dlouhou cestu do Braníku, na to, že bydlím na druhém konci Prahy, to byla cesta opravdu dlouhá, a tam jsem se již začala vyjednávat s velmi milou paní, která mi oznámila, že do 3 týdnu si zde mohu sluchátka vyzvednout. V domění, že mám vyhráni jsem se vydala domů. Po 3 týdnech mi přišla zpráva, že si mám reklamované zboží vyzvednout, proto jsem opět nasedla na tramvaj a nechala se dovést do, mého tehdy oblíbeného, Braníku. Při konzultaci s jistým maldým mužem jsem zjistila, že k výměně, natož opravě sluchátek nedošlo, protože můj iPod prý nebyl dovezen výhradním distributorem pro ČR, tudíž mi nijak nemůže pomoci. No, řekla jsem si, že to nebudu nijak zdlouhavě řešit, popadla jsem sluchátka a mobilní telefon a zavolala známému mého tatínka v domění, že mi můj problém se sluchátky zaručeně pomůže vyřešit. Bohužel se mi nepodařilo dovolat se mu hned a proto jsem se vydala domů. Po několika dnech únavného vytáčení jednoho a toho samého čísla na tátova známého jsem se konečně dovolala. Cože? V Braníku? Ne, to nemůže být možné. Jen o ulici vedle od místa, kde jsem byla původně se sluchátky?! Achjo. V domění, že už mě nečeká snad jiná pohroma jsem se tedy, doufaje, že je to moje poslední návštěva mého neoblíbeného Braníku, jsem se vydala pro nová sluchátka. Vyzvednuto, zaplaceno. Dorazila jsem domů. Nasazuji sluchátka. Zjišťuji problém. Sluchátka mému miláčkovi nesedí! Volám známému. Klasika - nebere telefon. Volám podruhé, potřetí. Konečně zvedne telefon - prý, abych přijela druhý den. Velmi rozladěná se opět vydávám do Braníku, kde vracím sluchátka klučinovi, který mi oznámí: "Přijeďte si v pátek pro peníze, nemohu Vám dnes vyplatit hotovost." Zamumlám cosi jako děkuji a nashledanou a jen co se za mnou zaklapnou dveře kanceláře, dopadá na mě na největší zlost. V PÁTEK ZASE DO BRANÍKU!

Tak mi teď drž palečky, ať mi v pátek vrátí mou hotovost, protže jinak už asi někomu něco udělám.

Zatracený Braník.

 

Obrazek